Оголошення про проведення 04 серпня 2022 року зборів членів Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України

Шановні члени Первинної профспілкової організації

Міністерства юстиції України!

04 серпня 2022 року о 15:00 в адміністративної будівлі Міністерства юстиції України за адресою: пров. Рильський, буд. 8-А, м. Київ (3 поверх, актова зала) відбудуться збори членів Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України*.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Звіт про роботу профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України за період з 19 лютого 2020 року по 03 серпня 2022 року.
  2. Про внесення змін до складу профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України.
  3. Про обрання голови профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України.
  4. Про обрання ревізійної комісії Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України.
  5. Про уповноваження особи (представника Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України) на здійснення реєстраційних дій.
  6. Про уповноваження голови та секретаря зборів членів Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України на підписання протоколу.

 

*Взяти участь у зборах можна дистанційно в режимі відеоконференції з використанням програми Microsoft Teams. Долучитися до відеоконференції просимо за посиланнями, які будуть надіслані на Ваші робочі адреси електронної пошти.

 

Профспілковий комітет