Розвінчуємо міфи про НАТО

Стратегічний курс України на набуття повноправного членства у Північноатлантичному альянсі закріплено в нашій Конституції. Він залишається незмінним, незважаючи на безпрецедентний тиск з боку росії.

Серед ключових євроатлантичних подій 2022 року:

30 вересня Президент, Прем’єр-міністр та Голова Верховної Ради підписали звернення до Альянсу. На момент подачі заявки, підтримка вступу України до НАТО громадянами України складала понад 80% - це історичний максимум за всю історію незалежності.

Перехід української армії на принципи, підходи і стандарти НАТО фактично на полі бої в режимі реального часу, використання НАТОвських принципів стратегічного планування, освіти та підготовки персоналу й підрозділів та проведення сучасних операцій відповідно.

Швидкий перехід захисників України на нові західні системи озброєння та військової техніки, їх ефективне використання у боротьбі з російськими агресорами.

Підготовка українських військових на території країн-членів НАТО, де тисячі солдат і офіцерів опанували та опановують навички ведення сучасних бойових дій за допомогою іноземних інструкторів.
Починаючи з 24 лютого, НАТО реалізував 13 проєктів на суму близько 28 млн євро: це медичне обладнання, пально-мастильні матеріали, сухі пайки, набори з протидії саморобним вибуховим пристроям та інше обладнання. На етапі реалізації зараз 9 проектів на загальну суму близько 26,4 млн євро: це засоби протидії БПЛА, супутникового зв’язку, медичне майно, засоби радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Ми продовжуємо йти до своєї мети та розвінчуємо російські міфи про Північноатлантичний альянс. Деталі у нашому відео:

 

Відео: https://youtu.be/3RTeFjRBX3c