З 16 по 22 травня 2003 року

ПРОВЕДЕНО ПРАВОВУ ЕКСПЕРТИЗУ:1.Проектів Законів України - 4:

З них:
Про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов\’язкового державного соціального страхування;
Про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов\’язань платників податків перед бюджетними цільовими фондами;
Про плату за землю.

2.Проектів постанов Кабінету Міністрів України - 13:

З них:
Про підвищення розмірів пенсій призначених відповідно до Законів України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" та "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";
Про підвищення рівня пенсійного забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького складу і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб.

ЗАРЕЄСТРОВАНО:

Нормативно-правових актів - 20:

З них:
Постанова Національного банку "Про затвердження Змін до Правил здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України";
Наказ Міністерства юстиції "Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень";
Наказ Міністерства праці та соціальної політики і Міністерства фінансів "Про затвердження Порядку здійснення виплат державної допомоги особам, яким виповнилося 100 і більше років";
Постанови Пенсійного фонду "Про затвердження Порядку відшкодування коштів, над міру виплачених за призначеними пенсіями, та списання сум переплат пенсій та грошової допомоги, що є безнадійними до стягнення", "Про затвердження Порядку відшкодування Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Пенсійному фонду України витрат, пов\’язаних з виплатою пенсій по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсій у зв\’язку із втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання";
Наказ Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерства фінансів, Державного комітету статистики, Державного комітету у справах сім\’ї та молоді "Про затвердження змін до Методики обчислення сукупного доходу сім\’ї для всіх видів соціальної допомоги".

Об\’єднань громадян - 4:

З них:
Громадська організація "Інститут Християнської Демократії";
Благодійний фонд "За мир та гуманне людство".

Крім того :

21 - 23 травня 2003 року Міністр юстиції України О.В. Лавринович взяв участь у 10-й пленарній сесії КМРВЄ (м. Страсбург).
21 травня 2003 року в приміщені Міністерства юстиції України (Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів юстиції) проведено заняття постійно діючого семінару для працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на теми: "Прийняття спадщини", "Особливості розгляду спорів у господарському суді".
30 травня 2003 року в приміщенні Міністерства юстиції України буде проведено семінар в рамках постійно діючої Української школи нормопроектувальників на тему "Дотримання вимог Тимчасового регламенту Кабінету Міністрів України в нормопроектній роботі".
30 травня 2003 року (смт. Відрадне, Автономна Республіка Крим) відбудеться виїзне засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної рада з правової освіти населення з порядком денним:
1. Правоосвітня робота з молоддю та подолання підліткової злочинності;
2. Хід реалізації рекомендацій Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної рада з правової освіти населення, прийнятих у 2002-2003 роках.
Видано чергові номери інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник України", журналу "Офіційний вісник нормативно-правових актів з митної справи, фінансів, податків та бухгалтерського обліку".