Наказ від 10.11.2014 року № 2427/к «Про початок проведення в апараті Міністерства юстиції України перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
10.11.2014 м. Київ № 2427/к

Про початок проведення в
апараті Міністерства юстиції України перевірки,
передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та абзацу четвертого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р,

НАКАЗУЮ:

  1. Провести в апараті Міністерства юстиції України перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка), окрім Міністра юстиції, заступника Міністра юстиції, заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції, заступника Міністра юстиції – керівника апарату, Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, визначивши днем початку проведення перевірки 10 листопада 2014 року.

  2. Визначити Департамент з питань люстрації (Козаченко Т.А.) відповідальним за проведення перевірки.

  3. Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності (Железняк Н.А.), Прес-службі Міністерства (Куцай Т.І.) забезпечити доведення цього наказу до відома працівників апарату Міністерства, шляхом оприлюднення його на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

  4. Керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства забезпечити ознайомлення працівників підрозділів, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на листку непрацездатності) з цим наказом.

  5. Працівникам структурних підрозділів у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до Департаменту кадрової роботи та державної служби власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2.

  6. Департаменту кадрової роботи та державної служби протягом трьох днів після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО


Додаток 1

Додаток 2