Наказ від 10.11.2014 року № 2428/к «Про початок проведення в територіальних органах юстиції перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
10.11.2014 м. Київ № 2428/к

Про початок проведення в
територіальних органах юстиції
перевірки, передбаченої Законом
України «Про очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та абзацу четвертого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р,

НАКАЗУЮ:

  1. Провести перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка) стосовно керівників територіальних органів юстиції та їх заступників, визначивши днем початку проведення перевірки 10 листопада 2014 року.

  2. Визначити Департамент з питань люстрації (Козаченко Т.А.) відповідальним за проведення перевірки.

  3. Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності (Железняк Н.А.), Прес-службі Міністерства (Куцай Т.І.) забезпечити доведення цього наказу до відома керівників територіальних органів юстиції та їх заступників, шляхом оприлюднення його на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

  4. Начальникам головних управлінь юстиції в областях та місті Києві забезпечити ознайомлення керівників територіальних органів юстиції та їх заступників, у тому числі тих, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на листку непрацездатності) з цим наказом.

  5. Посадовим особам щодо яких здійснюється перевірка у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до Департаменту кадрової роботи та державної служби власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2.

  6. Департаменту кадрової роботи та державної служби в триденний термін після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО


Додаток 1

Додаток 2