З 15 по 21 листопада 2002 року

ПРОВЕДЕНО ПРАВОВУ ЕКСПЕРТИЗУ:1.Проектів Законів України - 2:

З них:
Про військово-технічне співробітництво України з іноземними державами.

2.Проектів постанов Кабінету Міністрів України - 7:

З них:
Про затвердження Переліку платних послуг, що можуть надаватися митними органами;
Про затвердження Положення про порядок, умови здійснення та розміри компенсаційних виплат і компенсації шкоди в разі загибелі, каліцтва, інвалідності або іншого ушкодження здоров\’я, що сталися з працівниками митних органів, спеціальних митних установ та організацій та пов\’язані з виконанням ними службових обов\’язків.

ЗАРЕЄСТРОВАНО:

Нормативно-правових актів - 8:

З них:
Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики "Про внесення змін та доповнень до Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31 липня 1996 року № 28";
Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про визначення операцій, що не відносяться до торгівлі цінними паперами як виду професійної діяльності".

Об\’єднань громадян - 1.

Всеукраїнський благодійний фонд "Доля дитини".

Крім того

20 листопада 2002 року в приміщенні Міністерства юстиції України відбулося засідання робочої групи експертів української сторони стосовно погодження проекту Угоди між Україною та Російською Федерацією щодо юрисдикції та взаємної допомоги у кримінальних справах у зв\’язку з перебуванням Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України, в якому взяла участь директор Департаменту законодавства про правосуддя, кримінального і процесуального права та про адміністративну відповідальність І.І. Ємельянова.
25 - 26 листопада 2002 року в приміщенні Міністерства юстиції України відбудеться семінар на тему "Регулювання реєстрації комерційних компаній в європейському праві та питання реєстрації суб\’єктів господарювання в Україні".
26 - 29 листопада 2002 року планується участь заступника Державного секретаря Міністерства юстиції України Л.В. Єфіменка у П\’ятому засіданні Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом (Бельгія, м. Брюссель).
29 - 30 листопада 2002 року планується участь директора Департаменту законодавства про правосуддя, кримінального і процесуального права та про адміністративну відповідальність І.І. Ємельянової в міжнародній науково-практичній конференції "Адміністративна юстиції: проблеми та перспективи запровадження в Україні".
Видано чергові номери інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник України", журналу "Офіційний вісник нормативно-правових актів з митної справи, фінансів, податків та бухгалтерського обліку".