З 19 по 25 вересня 2003 року

ПРОВЕДЕНО ПРАВОВУ ЕКСПЕРТИЗУ:1. Проектів Законів України - 7:

З них:
Про внесення змін до Закону України "Про страхування";
Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";
Про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість";
Про Загальнодержавну програму "Електронна Україна";
Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб";
Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист".

2. Проектів постанов Кабінету Міністрів України - 25:

З них:
Про затвердження Порядку зарахування та оподаткування доходів з джерелом їх походження з України, що виплачуються нерезиденту іншим нерезидентом;
Про внесення змін до Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку;
Про затвердження Державної видавничої програми з питань воєнної реформи на 2004-2006 роки.

ЗАРЕЄСТРОВАНО:


Нормативно-правових актів - 23:


З них:
Постанова Національного банку "Про внесення змін до Положення про порядок створення і державної реєстрації банків, відкриття їх філій, представників, відділень";
Наказ Державної податкової адміністрації "Про затвердження Порядку списання та розстрочення податкового боргу, пов\’язаного з виплатою заробітної плати негрошовою формою розрахунків";
Наказ Міністерства юстиції "Про затвердження зразка свідоцтва про легалізацію профспілки, об\’єднання профспілки".

Об\’єднань громадян - 6:


З них:
Демократична Спілка угорців України (ДСУУ);
Міжнародний благодійний фонд сприяння розвитку мистецтв "Культура без кордонів";
Міжнародний Благодійний Фонд "Керен Ор".
Всеукраїнський благодійний фонд "Сприяння розвитку та впровадження в клінічну практику інтенсивної терапії".

Крім того :


19 вересня 2003 року в приміщенні Міністерства юстиції України проведено круглий стіл щодо обговорення проекту Закону України "Про нормативно-правові акти" за участю слухачів Лондонського курсу з нормопроектування.
23 вересня 2003 року в приміщені Міністерства юстиції України проведено розширене засідання колегії Міністерства юстиції України з порядком денним:
1. Про роботу Департаменту міжнародного права та про стан виконання Закону України від 21.11.02 № 228-IV "Про Концепцію Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу".
2. Про роботу Департаменту законодавства з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та охорони довкілля за 2002 - 2003 роки.
3. Про роботу Міністерства юстиції України, його територіальних органів щодо добору керівних кадрів, підвищення їх професійного рівня та відповідальності за виконання законів України, актів і доручень Президента України і Кабінету Міністрів України.

Видано чергові номери інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник України", журналу "Офіційний вісник нормативно-правових актів з митної справи, фінансів, податків та бухгалтерського обліку".