Відділ по роботі з системою Державної кримінально-виконавчої служби

Основні завдання Відділу:

  1. Участь в межах повноважень у формуванні та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.
  2. Забезпечення взаємодії Міністерства з Департаментом з питань виконання кримінальних покарань, державними установами «Центр пробації», «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України», «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» та міжрегіональними управліннями з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, установами виконання покарань, слідчими ізоляторами, територіальними (міжрегіональними) воєнізованими формуваннями та навчальними закладами Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – органи і установи ДКВС України), у тому числі шляхом здійснення обміну інформацією між Міністерством та органами і установами ДКВС України.
  3. Забезпечення координації діяльності органів і установ ДКВС України відповідно до завдань, покладених на Відділ.
  4. Забезпечення взаємодії з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, установами та організаціями, науковими та навчальними закладами з питань формування та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.
  5. Здійснення міжнародного партнерства у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.
  6. Виконання окремих доручень керівництва Міністерства з питань, що стосуються взаємодії Міністерства з органами і установами ДКВС України.

Начальник Відділу

Донських Віталій Сергійович

207 03 64

v.donskykh@minjust.gov.ua

 

Заступник начальника

Відділу

Широковська Олена

Олександрівна

481 05 14

o.shyrokovska@minjust.gov.ua

Головний спеціаліст Відділу

Великий Андрій Миколайович

207 36 18

a.velykyi@minjust.gov.ua

Головний спеціаліст Відділу

Домбровська Наталія

Сергіївна

481 05 76

n.dombrovska@minjust.gov.ua

Головний спеціаліст Відділу

Євсеєнкова Катерина Михайлівна

481 05 76

k.yevseienkova@minjust.gov.ua