Як поставити апостиль на документах, виданих за часів СРСР?

Маєте документи, видані ще за часів СРСР, наприклад, свідоцтво про народження, та на яких вам треба проставити апостиль? Чи можна це зробити?

На жаль, ні.

Оригінали офіційних документів, виданих установами колишніх союзних республік у складі СРСР, не можуть бути прийняті на території України для проставлення апостиля.

Апостиль може бути проставлено на копіях (фотокопіях) або копіях (фотокопіях) з перекладом цих документів, засвідчених у встановленому порядку на території України (документ буде апостильований, як нотаріальний).

Необхідно спочатку звернутись до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану з питання повторного отримання свідоцтва про народження та проставлення на ньому апостиля.

Для проставлення апостиля необхідно пред'явити документ, що посвідчує особу, оригінал документа, на якому проставляється апостиль, або його копію, засвідчену в установленому порядку та документ про оплату послуги з проставлення апостиля або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати, чи його копію, засвідчену в установленому порядку.