Зараз ми у "сірій зоні". Виступ Президента на саміті НАТО

В четвер, 24 березня, президент України Володимир Зеленський виступив на саміті НАТО.

«НАТО має розуміти – зараз ми у "сірій зоні". Між Заходом і Росією. Але ми світлі люди! І ми захищаємося вже місяць! Місяць героїчного опору. Місяць найчорніших страждань. Місяць безкарного руйнування мирної країни, а разом з нею – всієї архітектури глобальної безпеки. Усе це – на очах у всього світу», - наголосив Президент.

Головне з промови Володимира Зеленського:

За місяць війни росія випустила по наших містах більше тисячі різних ракет та зробила сотні авіанальотів. Я вже місяць повторюю одне й те саме: щоб врятувати людей і міста, Україні потрібна військова допомога без обмежень – як без обмежень росія застосовує проти нас весь свій арсенал.

Найстрашніше під час війни – не мати ясних відповідей на запити про допомогу. Я не звинувачую НАТО. Я просто хочу, щоб ви знали – Альянс ще може запобігти смертям українців від російських ударів.

Ви можете надати нам 1% від усіх ваших літаків і танків. Системи залпового вогню, протикорабельна зброя, засоби протиповітряної оборони – хіба можна вистояти у такій війні без цього? Таке постачання прямо залежить від політичного рішення НАТО. Тож, коли все це нарешті буде, це дасть нам, так само як і вам, 100% безпеки.

Єдине, що я вимагаю, – більше ніколи не говоріть нам, що наша армія не відповідає стандартам НАТО.

Ми показали, як багато ми можемо дати загальній безпеці в Європі та світі. НАТО ще належить показати, що Альянс може зробити для порятунку людей.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=3CuZi_EQwsc