ЗВІТ про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян»

Міністерство юстиції України відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів з 22 липня 2016 року по 05 серпня 2016 року оприлюднювало на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» (далі – проект Закону України).

Проект Закону України розроблено на виконання пункту 3 Плану заходів щодо реалізації Концепції створення Національного контактного центру, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 182.

У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Міністерство юстиції України приймає зауваження та пропозиції до проекту Закону України протягом двох тижнів з дня оприлюднення.

05 серпня 2016 року оприлюднення проекту Закону України завершено. Зауваження та пропозиції до проекту Закону України до Міністерства юстиції України не надходили.

 

Директор Департаменту
публічного права                                                             
Л.М. Кравченко