Зворотній зв’язок

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

Начальник Відділу Дем’яненко Олександр Іванович

Заступник начальника Відділу Бутко Сергій Григорович

e-mail Zapkor@minjust.gov.ua

адреса 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 81

Телефон/факс +38 044 481-05-13 («гаряча» лінія)

Особистий прийом громадян та працівників Мін’юсту з питань, що належать до компетенції Відділу – щоп’ятниці з 10.00 до 15.00 год за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 81.

Роз’яснення щодо звернень, які громадяни надсилають електронною поштою

 

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Міністерства юстиції України, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити на «лінію довіри» електронною поштою на адресу:  

Zapkor@minjust.gov.ua

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Міністерства юстиції України як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ