04-11-2019
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

04.11.2019
м. Київ
3388/5

Про внесення змін до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

                                                            05 листопада 2019 року за № 1145/34116

 

 Відповідно до пункту 1 частини першої статті 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», частини першої статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», з метою  посилення вимог до державних реєстраторів

НАКАЗУЮ:

  1. Внести зміни до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 29 грудня 2015 року № 2790/5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2015 року за № 1667/28112, виклавши їх у новій редакції, що додаються.
  1. Департаменту приватного права (Ференс О. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
  1. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Міністр                                                                                     Денис МАЛЮСЬКА

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства юстиції України

29 грудня 2015 року №  2790/5

(в редакції наказу Міністерства юстиції України від 04 листопада 2019 року

№ 3388/5)

 

 

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ
до державного реєстратора

Ці Кваліфікаційні вимоги, розроблені відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», поширюються на державних реєстраторів прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що перебувають у трудових відносинах із суб’єктом державної реєстрації (далі – державні реєстратори).

Для державних реєстраторів, крім вимог, передбачених Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу» та іншими законами України, встановлюються такі вимоги:

 стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи  виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

 успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

 

Директор Департаменту

приватного права                                                                      Олена ФЕРЕНС