24-12-2020
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

24.12.2020
м. Київ
4505/5

Про проведення перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Про проведення перевірок стану
додержання законодавства про
державну реєстрацію
нормативно-правових актів

На виконання Плану роботи Міністерства юстиції України на 2021 рік

НАКАЗУЮ

  1. Затвердити План-графік проведення безвиїзних та виїзних перевірок щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно- правових актів міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, а також іншими органами, нормативно-правові акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації у Міністерстві юстиції України, на 2021 рік, що додається.
  2. Провести у 2021 році перевірки стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, а також інших органах, нормативно- правові акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації у Міністерстві юстиції України, уповноваженими посадовими особами Управління державної реєстрації нормативно-правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів згідно із цим Планом-графіком.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту реєстрації та систематизації правових актів Железняк Н.

 

Державний секретар                                               Олена БОГАЧОВА

 

ПЛАН-ГРАФІК проведення безвиїзних та виїзних перевірок щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, а також іншими органами, нормативноправові акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації у Міністерстві юстиції України, на 2021 рік