26-05-2022
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

26.05.2022
м. Київ
2099/5

Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 09 листопада 2020 року № 3908/5

Відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги» та згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 року № 969-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р»

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до: типової інформаційної картки адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану повторно, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 09 листопада 2020 року № 3908/5, виклавши її у новій редакції, що додається; типової інформаційної картки адміністративної послуги з видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 09 листопада 2020 року № 3908/5, виклавши її у новій редакції, що додається.

2. Департаменту державної реєстрації (Хардіков В.) забезпечити розміщення типових інформаційних карток адміністративних послуг з видачі документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України.

3. Міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції на підставі типових інформаційних карток адміністративних послуг з видачі документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану затвердити відповідні інформаційні картки та забезпечити їх розміщення суб’єктом надання адміністративних послуг на його офіційному вебсайті та у місцях здійснення прийому суб’єктів звернень.

4. Цей наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його підписання. 5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра юстиції України Горовця Є.

 

Міністр                                                                                 Денис МАЛЮСЬКА

 

ТИПОВА ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з видачі свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану повторно

ТИПОВА ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян