30-09-2022
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

30.09.2022
м. Київ
4201/5

Про затвердження Порядку реалізації та моніторингу ефективності державної санкційної політики Міністерством юстиції України

Відповідно до Закону України «Про санкції», підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 07 липня 2022 року № 772 «Про внесення до деяких постанов Кабінету Міністрів України змін щодо удосконалення державної санкційної політики», пунктів 3, 10, підпункту 11 пункту 4 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок реалізації та моніторингу ефективності державної санкційної політики Міністерством юстиції України, що додається.

2. Департаменту санкційної політики Міністерства юстиції України (Богатих І.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім розділу VI Порядку реалізації та моніторингу ефективності державної санкційної політики Міністерством юстиції України, затвердженого цим наказом, який набирає чинності одночасно з набранням чинності змін до пункту 6 Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 990.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Міністра юстиції України відповідно до розподілу обов’язків і повноважень.

 

Міністр                                                                                     Денис МАЛЮСЬКА

 

 

 

ПОРЯДОК реалізації та моніторингу ефективності державної санкційної політики Міністерством юстиції України