22-11-202315:24

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області Олійник Наталії Анатоліївни

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 

20.11.2023                              Київ                                   № 2664/7

 

Про проведення камеральної перевірки
державного реєстратора Білогородської сільської
ради Бучанського району Київської області
Олійник Наталії Анатоліївни

 

Відповідно до статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (зі змінами), за результатом розгляду скарги адвоката Олександра Мартиновського в інтересах Ігоря Вигулярного від 08.11.2023 б/н (вх. № СК-4510-23 від 10.11.2023)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести камеральну перевірку державного реєстратора Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області Олійник Наталії Анатоліївни в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо реєстраційної дії № 1003531070052000085.
  2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у складі:

  Дячок Віктор Богданович – заступник начальника управління – начальник відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

  Октисюк Іван Петрович – заступник начальника відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

  Бароніна Галина Орестівна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Нону Корж.

 

Заступник Міністра                                                               Олена ВИСОЦЬКА