21-04-202111:20

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора Жирівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області Тузяка Павла Тарасовича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 20.04.2021                              Київ                                   № 1229/7

 

Про проведення камеральної перевірки

державного реєстратора Жирівської сільської

ради Пустомитівського району Львівської області

Тузяка Павла Тарасовича

 

Відповідно до статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (із змінами), на підставі листа Слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області від 17.03.2021 № 4436/16/05-4 (вх. № 7062-26-21 від 24.03.2021)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно камеральну перевірку державного реєстратора Жирівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області Тузяка Павла Тарасовича щодо реєстраційних дій за об’єктом нерухомого майна № 2001692746221.
  2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у такому складі:

Прохоренко Катерина Андріївна – заступник начальника відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Коверник Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Орлова Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Богдана Дідура.

 

 

Заступник Міністра

з питань державної реєстрації                                                                           Ольга ОНІЩУК