09-07-202115:10

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора Козлівської селищної ради Козівського району Тернопільської області Грималюка Богдана Івановича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 08.07.2021                              Київ                                   № 2274/7

 

 

Про проведення камеральної

перевірки державного реєстратора

Козлівської селищної ради Козівського

району Тернопільської області

Грималюка Богдана Івановича

 

Відповідно до статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», підпункту 1  пункту 6 Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (зі змінами), за результатом моніторингу реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (скасування записів у реєстрах)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести камеральну перевірку реєстраційної дії державного реєстратора Козлівської селищної ради Козівського району Тернопільської області Грималюка Богдана Івановича у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань від 11.12.2020 № 1000739950036006049.
  2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у складі:

Прохоренко Катерина Андріївна – заступник начальника відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Бароніна Галина Орестівна – головний спеціаліст відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Дубенко Валерій Ігорович – головний спеціаліст відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Управління – начальника відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Оксану Слободяніну.

 

 

Перший заступник Міністра                                                          Євгеній ГОРОВЕЦЬ