17-11-202314:18

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області Кравціва Олександра Анатолійовича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 

 15.11.2023                              Київ                                   № 2628/7

 


Про проведення камеральної перевірки
державного реєстратора Олександрівської
селищної ради Кропивницького району
Кіровоградської області
Кравціва Олександра Анатолійовича

 

Відповідно до статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (зі змінами), на виконання окремої ухвали Господарського суду Кіровоградської області від 11.10.2023 у справі № 912/964/23 (вх. № 161493-22-23 від 18.10.2023)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести камеральну перевірку державного реєстратора Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області Кравціва Олександра Анатолійовича в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо реєстраційної дії № 1004361070010000032.
  2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у складі:

  Дячок Віктор Богданович – заступник начальника управління – начальник відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

  Октисюк Іван Петрович – заступник начальника відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

  Бароніна Галина Орестівна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Нону Корж.

 

 

Перший заступник Міністра                                                Євгеній ГОРОВЕЦЬ