09-04-202417:08

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора – приватного нотаріуса Одеського міського нотаріального округу Гашової Вікторії Валентинівни

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ


 

 

 08.04.2024                              Київ                                   №  1011/7

 

Про проведення камеральної перевірки
державного реєстратора – приватного нотаріуса
Одеського міського нотаріального округу
Гашової Вікторії Валентинівни

 

Відповідно до статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (зі змінами), за результатом розгляду листа Державної служби геології та надр України від 19.03.2024 № 1220/02-1/2-24 (вх. № 52420-11-24 від 19.03.2024)

НАКАЗУЮ:

   1. Провести камеральну перевірку державного реєстратора – приватного нотаріуса Одеського міського нотаріального округу Гашової Вікторії Валентинівни в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо реєстраційної дії № 1002241070034104360.
   2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у складі:

   Дячок Віктор Богданович – заступник начальника управління – начальник відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

   Бароніна Галина Орестівна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

   Салькова Вікторія Олександрівна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації.

   1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Нону Корж.

 

 

Перший заступник Міністра                                                          Євгеній ГОРОВЕЦЬ