17-11-202316:05

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області Заболотного Олександра Олександровича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 

 16.11.2023                              Київ                                   № 2631/7

 

Про проведення камеральної перевірки
державного реєстратора Сергіївської селищної ради
Білгород-Дністровського району Одеської області
Заболотного Олександра Олександровича

 

Відповідно до статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (зі змінами), за результатом розгляду листа Василя Ковальчука від 19.10.2023 № 1 (вх. № 163288-31-23 від 23.10.2023)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести камеральну перевірку державного реєстратора Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області Заболотного Олександра Олександровича в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо реєстраційних дій №№ 1005561070005058512, 1005569950006058512.
  2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у складі:

Дячок Віктор Богданович – заступник начальника управління – начальник відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

Октисюк Іван Петрович – заступник начальника відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

Бароніна Галина Орестівна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Нону Корж.

 

 

Перший заступник Міністра                                                             Євгеній ГОРОВЕЦЬ