11-08-202016:41

Наказ.Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора Гальжбіївської сільської ради Ямпільського району Вінницької області Богача Олега Васильовича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 

10.08.2020                              Київ                                   № 2072/7

Про проведення камеральної перевірки

державного реєстратора Гальжбіївської сільської ради
Ямпільського району Вінницької області
Богача Олега Васильовича

Відповідно до статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», підпункту 4 пункту 6 Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (із змінами)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести камеральну перевірку державного реєстратора Гальжбіївської сільської ради Ямпільського району Вінницької області Богача Олега Васильовича щодо проведених реєстраційних дій за заявою № 39742879.
  2. Виконання наказу покласти на головного спеціаліста відділу моніторингу та контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно Управління контролю та моніторингу суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації О. Макєєнка.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління контролю та моніторингу суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Б. Дідура.

 

Заступник Міністра

з питань державної реєстрації                                              Ольга ОНІЩУК