20-04-202118:05

Наказ.Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора Пірнівської сільської ради Вишгородського району Київської області Гавриленка Олексія Віталійовича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

20.04.2021                              Київ                                   № 1228/7

Про проведення камеральної перевірки

державного реєстратора Пірнівської сільської ради

Вишгородського району Київської області

Гавриленка Олексія Віталійовича

Відповідно до статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990     (зі змінами), на підставі заяви Об’єднання садівничих товариств «Урочище Зазим’я» від 17.03.2021 № 02/17/03 (вх. № 10150-33-21 від 19.03.2021)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести камеральну перевірку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно державного реєстратора Пірнівської сільської ради Вишгородського району Київської області Гавриленка Олексія Віталійовича щодо реєстраційних дій за об’єктом нерухомого майна з реєстраційним номером 2163107632212.
  2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно державного реєстратора Пірнівської сільської ради Вишгородського району Київської області Гавриленка Олексія Віталійовича у складі:

Прохоренко Катерина Андріївна – заступник начальника відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Октисюк Іван Петрович – головний спеціаліст відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Крилова Галина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Богдана Дідура.

 

Заступник Міністра  

з питань державної реєстрації                                                                            Ольга ОНІЩУК