01 березня 2019 року о 10:00

Організація діяльності арбітражного керуючого. Сучасний стан та прогнозовані зміни

Директоратом правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Міністерства юстиції України заплановано проведення фахових консультацій у форматі круглого столу із заінтересованими сторонами на тему «Організація діяльності арбітражного керуючого. Сучасний стан та прогнозовані зміни».

Учасники:

У заході візьмуть участь представники Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Міністерства юстиції України, Департаменту судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України, члени Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих при Міністерстві юстиції України, представники саморегулівних організацій арбітражних керуючих, провідні фахівці у сфері банкрутства, судді, арбітражні керуючі.

Питання до обговорення:

  • Принципи утворення єдиної саморегулівної організації арбітражних керуючих та її органів
  • Межі здійснення контролю і процедура притягнення арбітражного керуючого до відповідальності органом з питань банкрутства та саморегулівною організацією

Акредитація: до 12:00 28 лютого 2019 року по e-mail: rule_of_law@minjust.gov.ua   або за телефоном +38 097 196 26 36 (Бондар Артур).

Вхід за документами, що посвідчують особу!

м. Київ, пров. Рильський, 10, кабінет 202

+38 097 196 26 36