15 травня 2019 року о 13:00

Промо-захід «Професія приватного виконавця: доступ та переваги»

Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Міністерства юстиції України організовує промо-захід «Професія приватного виконавця: доступ та переваги» з метою популяризації професії приватного виконавця спільно із проектом Європейського Союзу «Право-Justice» та Асоціацією приватних виконавців України, що відбудеться у м. Харків.

До участі у заході запрошуються державні виконавці, арбітражні керуючі, адвокати та всі інші представники правничих професій, які зацікавлені у тому, щоб долучитись до професії приватного виконавця

Мета та очікувані результати: популяризація професії приватного виконавця; висвітлення діючими приватними виконавцями переваг та особливостей своєї професії, презентація ключових змін до Порядку допуску до професії приватного виконавця та до Порядку діяльності Дисциплінарної комісії приватних виконавців; висвітлення ролі Дисциплінарного уповноваженого як дорадчого органу Асоціації приватних виконавців України.

Учасники від Міністерства юстиції:

Світлана Глущенко - заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби;

Андрій Кошман - в.о. Генерального директора Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів.

Бажаючих взяти участь у промо-заході просимо зареєструватися шляхом заповнення Google forms за посиланням http://bit.ly/PV_Kharkiv

Клуб «PRAVOKATOR», м. Харків, просп. Науки, 77

З додаткових питань звертатися: (044) 482-06-19, Наталя Гапонюк