9 квітня 2019 року о 14:00

Розвиток потенціалу виконавчої служби України – посилення виконання судових рішень

9 квітня 2019 року Міністерство юстиції разом з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Міжнародною організацією права розвитку (ІДЛО) організовують презентацію проекту «Розвиток потенціалу виконавчої служби України – посилення виконання судових рішень (Етап ІІ)».

Організований захід є частиною дворічного проекту, який реалізується у співпраці ЄБРР та ІДЛО. У результаті першої фази проекту було підготовлено звіт з функціональним аналізом, а також рекомендації та план дій щодо заходів, які необхідно вжити у зв'язку з появою нового інституту приватних виконавців, та інших важливих кроків для вдосконалення виконавчої системи. Рекомендації та план дій були надані Міністерству юстиції України. Наразі проект переходить до другої, імплементаційної, фази проекту.

Проект спрямований на надання технічної та експертної підтримки Міністерству юстиції України для підвищення ефективності виконання судових рішень в Україні.

Під час заходу будуть обговорюватися нові шляхи налагодження співпраці між зацікавленими сторонами з метою розробки більш структурованого, всебічного та цільового підходу, пристосованого до конкретних потреб Міністерства юстиції України. Результат заходу повинен сприяти розвитку співпраці та обміну кращими практиками між сторонами.

Учасники:

Світлана Глущенко – заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби;

Мішель Нусбаумер – голова Групи правової реформи ЄБРР;

Маргарита Мелдон – регіональний менеджер програм ІДЛО у Центральній Азії та Східній Європі;

Олексій Воробйов – Директор Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України;

Олександр Сивокозов – заступник голови Ради приватних виконавців України.

пров. Рильський , 10, Київ, Міністерство юстиції України

271-17-62