12 вересня 2019 року о 15:00

Відбудеться прес-конференція на тему «Понад 65 тисяч правопорушників отримали шанс для змін без ізоляції від суспільства: як працює одна з прогресивних реформ системи кримінальної юстиції в Україні?»

В заході братиме участь:

  • Олег Янчук, директор Центру пробації;
  • Довідас Віткаускас, керівник Проекту ЄС «Право-Justice”

До участі у висвітленні даного заходу  запрошуються представники ЗМІ.

Довідково.

✍ Пробація представляє собою систему виконання покарань без позбавлення волі, орієнтовану не лише на контроль та нагляд зазасудженими, а й на надання консультаційної допомоги у напрямі зміни умов життєдіяльності правопорушника.

✍ Головна мета пробації - безпека суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

✍ Пробація передбачає створення системи реінтеграції правопорушника та відповідного середовища, щоб людина була готова жити, не вчиняючи правопорушень.

✍ Пробація - цивілізований шлях роботи із правопорушниками, який довів свою ефективність в Європі з точки зору зорієнтованості на убезпечення суспільства та попередження вчинення повторних злочинів особами, які їх вже вчиняли.

✍ Впровадження пробації в Україні - це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

✍ Пробація – найпотужніший блок в кримінально-виконавчій системі. Кількість клієнтів пробації за чисельністю значно перевищує кількість осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

✍ Пробація державі обходиться в 10-12 разів дешевше, ніж ув’язнення.

медіа-центр "Інформатор" (м. Київ, вул. Басейна, 2а , «Арена Сіті», 2-й поверх)

(098) 088 36 22