21 грудня 2018 року о 12:00

Відкриття оновленого режимного корпусу Київського СІЗО після капітального ремонту

На території Київського слідчого ізолятору відбудеться відкриття оновленого режимного корпусу.

 

У заході візьмуть участь:

Павло Петренко, Міністр юстиції України;

Денис Чернишов, заступник Міністра юстиції України;

Керівництво Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮУ та Київського слідчого ізолятора.

 

Додатково: Ремонтні роботи було розпочато у лютому 2018 року. Відтоді відремонтовано 25 камерних приміщень житловою площею 450 м кв., відновлено функціонування лазні. Крім того, на першому поверсі відремонтовано приймальне відділення, на другому - кабінети начальника, оперативних працівників, побутова кімната та кабінет лікаря.

Введення корпусу в експлуатацію дозволить створити додатково понад 100 спальних місць, при цьому враховано норму площі 4 м кв. на одну особу, передбачено повноцінне природне освітлення камер, оновлено інженерні мережі, утеплено фасад. 

Камерні приміщення обладнано меблями та інвентарем, встановлено унітази із зливними механізмами та рукомийниками, санвузли відгороджені перегородками, в окремих камерах встановлено нові сучасні телевізори та кондиціонери.

З метою здійснення посиленого нагляду за особами, які триматимуться у корпусі, додатково буде встановлено 7 камер відеоспостереження.

Акредитація обов’язкова та триватиме до 16:30, 20 грудня 2018 року. Прохід на територію СІЗО відкритий до 11:30, обов’язково мати при собі документ, що підтверджує особу. 

 

м. Київ, вул. Дегтярівська,13

095-024-43-04