03-08-202011:51

14 фахівцям підтверджено кваліфікацію судового експерта

Засідання Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України проходили з 29 по 31 липня.

Кваліфікаційна палата Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції на своєму засіданні провела атестацію 14 судових експертів у зв’язку із закінченням дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації.

За результатами атестації 14 фахівцям рішеннями Кваліфікаційної палати ЦЕКК підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення комп'ютерно-технічної; інженерно-транспортної; будівельно-технічної; земельно-технічної; оціночно-будівельної; оціночно-земельної; трасологічної; товарознавчої; транспортно-товарознавчої експертиз; експертизи зброї; матеріалів, речовин та виробів; літературних і художніх творів та продовжено термін дії Свідоцтва.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03 2015 № 301/5, строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності, виданого фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої  установи (далі - Свідоцтво), становить три роки. Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.