17-12-200300:00

18 грудня Мін‘юст визначить організації, що реалізовуватимуть конфісковане майно у 2004 році

18 грудня Міністерство юстиції України проведе тендер на право реалізації у 2004 році майна, конфіскованого Державною виконавчою службою Мін'юсту за рішеннями судів. Як повідомив перший заступник Міністра юстиції України Анатолій Заєць, до участі у тендері допущено 17 організацій, серед яких, зокрема, переможці тендеру на право реалізації конфіскованого майна у 2003 році – СДП "Укрспец'юст", МВС ДП "Спецсервіс" та ДАК "Національна мережа аукціонних центрів". Крім того, 5 організацій подали свої тендерні пропозиції у поза встановлений строк для їх подачі.

Анатолій Заєць повідомив, що результати тендеру будуть оголошені протягом 3-х днів після затвердження Міністром юстиції. Організації та підприємства, які переможуть у тендері, отримають право на реалізацію майна, конфіскованого за рішеннями судів, до кінця 2004 року.

Як повідомлялося раніше, для участі в конкурсі були запрошені всі спеціалізовані торгівельні організації, незалежно від форм власності, які бажають та мають право здійснювати реалізацію майна або операції з нерухомістю, мають відповідні ліцензії та досвід роботи у сфері зберігання й реалізації арештованого майна не менше двох років. Основним критерієм, який висувається до претендентів - учасників тендеру, є наявність розгалуженої мережі філій для реалізації конфіскованого майна в більшості адміністративно-територіальних одиниць усіх областей України.

Внесено зміни в умови тендеру. На відміну від першого тендеру, що відбувся у травні 2003 року, Міністерство юстиції відмовилося від умовного поділу України на три конкурсні регіони. За словами Міністра, цього разу розглядатимуться лише загальнодержавні пропозиції. Переможці визначатимуться з урахуванням інституційних можливостей організацій-претендентів.

Внесено також зміни у склад тендерної комісії. До комісії включено представників Державної податкової адміністрації, Державної митної служби, Державного казначейства, Міністерства фінансів та Міністерства економіки. Зі складу комісії виведено представників територіальних управлінь юстиції.

ДОВІДКА.

Список спеціалізованих організацій, що виявили бажання взяти участь у тендері (конкурсі) з визначення спеціалізованих організацій для реалізації арештованого державним виконавцями майна

1. ВАТ "Київська універсальна біржа"

2. ДАК " Національна мережа аукціонних центрів". "

3. ДП "Укрконверсбуд"

4. ДП "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах"

5. ЗАТ з іноземною інвестицією "Запорізький автомобілебудівний завод"

6. КМУ Державна компанія "Укрекокомресурси"

7. МВС ДП "Спецсервіс"

8. ПП "Агентство "Укрспецзахист"

9. Підприємство "Добробут" Ради профспілки працівників державної податкової служби у Житомирській області.

10. ПСП "Львівські виробничі та інвестиційні системи"

11. СДП "Укрспец'юст"

12. Товарна біржа "Єкатеринославська"

13.ТОВ"Альфа-С"

14.ТОВ"Марта"

15.ТОВ"Парма"

16. ТОВ "Траєкторія"

17. Українська універсальна біржа

ОРГАНІЗАЦІЇ
які подали свої тендерні (конкурсні) пропозиції у поза встановлений строк для їх подачі

1. Хмельницька обласна товарна біржа

2. Товарна біржа "АЛМАЗ"

3. Придніпровська товарна біржа

4. Багатопрофільне підприємство "Єдність"

5. Кіровоградська регіональна торгово-промислова

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua