21-06-200400:00

21-22 червня у Страсбурзі буде обговорена оціночна доповідь Ради Європи щодо виконання рішень судів в Україні

21-22 червня 2004 року у м. Страсбург (Франція) відбудеться зустріч експертів України та Ради Європи з метою обговорення оціночної доповіді експертів Ради Європи щодо розвитку виконання судових рішень в Україні. Доповідь була складена за підсумками візиту європейських експертів до України у грудні 2003 року.

Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, зустріч експертів організовано в рамках Спільної програми співробітництва між Європейською Комісією та Радою Європи для України. З боку Ради Європи участь у заході візьмуть представники керівництва та відповідального структурного підрозділу Генерального директорату з правових питань Ради Європи та експерти, які опрацьовували вищезгадану доповідь. З боку України представники Міністерства юстиції України, зокрема, Державної виконавчої службу Мін'юсту.

Міністр повідомив, що під час зустрічі експертів 21-22 червня 2004 року на підставі оціночної доповіді Ради Європи планується обговорити питання розвитку та зміцнення виконавчої служби в Україні. Зокрема, щодо надання Департаменту державної виконавчої служби всієї повноти повноважень за європейськими стандартами у вирішенні питань виконання рішень судів.

За підсумками зустрічі експертів українській та європейській стороні буде передано звіт з висновками та пропозиціями.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua