23-06-200400:00

24 червня Міжвідомча рада розгляне стан виконання судових рішень про стягнення коштів на користь підприємств ПЕК, Мінтранспорту, Міноборони та Держкомрезерву

24 червня в Дніпропетровську міжвідомча координаційна рада під головуванням Міністра юстиції України Олександра Лавриновича розгляне стан виконання рішень судів щодо стягнення коштів на користь підприємств паливно-енергетичного комплексу, міністерств транспорту, оборони, підвідомчих їм структур, а також Державного комітету України з матеріального резерву.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, на сьогодні ці напрямки роботи Державної виконавчої служби є одними з найвідчутніших у соціальному аспекті. Крім того, стан стягнення коштів за судовими рішеннями на користь підприємств паливно-енергетичного комплексу є одним з найпроблемніших в країні. На сьогодні в цій галузі сконцентровані найбільші борги та невиконано найбільшу кількість судових рішень.

Міністр також повідомив, що для вироблення спільних позицій, а також аналізу причин та пропозицій на виїзне засідання Міжвідомчої ради в Дніпропетровську запрошені представники Мінпаливенерго, Міноборони, Мінтранспорту та Держкомрезерву. Планується, що за підсумками засідання Міжвідомча рада ухвалить рішення, яке буде рекомендоване до виконання виконавчій службі Мін′юсту, а також всім зацікавленим з цього питання сторонам, в тому числі, щодо сприяння у виконанні судових рішень.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mai