10-07-200200:00

4-17 липня 2002 р. відбудеться офіційний візит Міністра юстиції України до Азербайджанської республіки

14-17 липня 2002 р. відбудеться офіційний візит Міністра юстиції України Олександра Лавриновича до Азербайджанської Республіки. Візит здійснюватиметься на запрошення азербайджанської сторони з метою підписання Угоди про співробітництво між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Азербайджанської Республіки. За словами Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, необхідність укладання такої Угоди пояснюється бажанням поглибити правове співробітництво між Україною та Азербайджанською Республікою та зміцнити у подальшому взаєморозуміння і дружні відносини між українськими та азербайджанськими юристами, що були започатковані Договором між Міністерствами юстиції України та Азербайджанської Республіки, укладеним у 1997 році.

У запрошенні, надісланому Міністру юстиції України Олександру Лавриновичу Міністром Юстиції Азербайджанської Республіки Фикретом Мамедовим, повідомляється, що під час візиту заплановані зустрічі з офіційними особами, обмін думками з ряду актуальних правових проблем та питань двостороннього співробітництва, а також ознайомлення з результатами судово-правової реформи в Азербайджані.

Крім того, як повідомила виконуюча обов\'язки директора Департаменту міжнародного співробітництва та правової допомоги Світлана Дузь-Крятченко, під час візити заплановано обговорити стан співробітництва між Міністерством юстиції України та Азербайджану в галузі судової експертизи та в галузі надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах. Планується також загальне обговорення українсько-азербайджанського співробітництва.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua