05-02-200400:00

6 лютого планується узгодити дату та процедуру розгляду апеляцій щодо арештованого літака Ан-124 "Руслан"

06 лютого 2004 року відбудеться телефонна конференція між адвокатами всіх зацікавлених сторін із суддею та Головою Федерального суду Канади з метою погодження процедурних питань подальшого розгляду апеляцій на рішення протонотарі Федерального суду Канади Мірей Табіб щодо продажу українського літака АН-124-100 “Руслан”. Про це повідомив заступник Міністра юстиції України Василь Мармазов.

За словами заступника Міністра юстиції, будуть розглянуті клопотання про призначення спеціального судді з процедурних питань (case management judge). Крім того, сторони мають визначати дату слухань апеляцій.

Василь Мармазов також повідомив про клопотання щодо призначення окремих слухань щодо юрисдикції Федерального суду Канади по цій справі. В ході телефонної конференції планується визначити порядок розгляду цього клопотання.

Як повідомлялося раніше, рішення щодо продажу літака Ан-124 "Руслан", було прийняте Федеральним судом Канади 23 грудня 2003 року. 16 січня Держава Україна подала апеляцію на рішення щодо продажу літака Ан-124 "Руслан", який належить АНТК ім. Антонова, а також клопотання про залучення держави до судового процесу у якості сторони. Одночасно було подано ще дві апеляції – з боку Фонду Державного майна України та АНТК ім. Антонова.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua