24-05-202412:20

Андрій Гайченко: Мін’юст посилює можливості з надання соціально-психологічної та правової допомоги дітям

Цього тижня у Головному офісі Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» відкрили кабінет  психологічної допомоги дітям уразливих категорій, які потерпіли від злочинів або стали їхніми свідками.

Експерти ННЦ ІСЕ працюватимуть за методикою «Зелена кімната» - це сучасна та ефективна форма роботи з дітьми, яка запобігає повторній травматизації.

«Міністерство юстиції України системно працює над посиленням можливостей з надання соціально-психологічної та правової допомоги дітям, що потерпіли від злочинів, або стали свідками злочинів, - заявив заступник Міністра юстиції України Андрій Гайченко. - У травні ми відкриваємо два кабінети, які працюватимуть за методикою «Зелена кімната». Один кабінет у Головному офісі ННЦ ІСЕ у Харкові, другий – у Сумському відділенні ННЦ ІСЕ».

Андрій Гайченко відзначив високій якісний рівень оснащення «Зеленої кімнати»: «Завдяки комфортній атмосфері та сучасному технічному оснащенню створюється необхідна атмосфера, яка сприяє довірчому спілкуванню дитини з дорослими».