19-06-200200:00

Діяльність державної виконавчої служби буде розглянуто на наступному засіданні Кабінету Міністрів України

Діяльність Державної виконавчої служби буде розглянуто на наступному засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович на розширенній Колегії Міністерства юстиції України з питань вдосконалення роботи державної виконавчої служби, яка відбулася у Києві сьогодні, 19 червня. За словами Олександра Лавриновича, рішення уряду щодо Державної виконавчої служби буде відбито як у законодавчих ініціативах, так і безпосередніх нормативних і розпорядчих рішеннях.

Міністр визнав незадовільною роботу Державної виконавчої служби. За його словами, на сьогодні робота ДВС стала найпроблемнішою у роботі Міністерства юстиції, а також "найбільш резонансною для суспілства". За його словами, на Колегії "точно визначено проблеми в роботі цієї служби, і на їх основі будуть зроблені обгрунтовані пропозиції для Кабінету Міністрів".

Відповідаючи на питання журналістів щодо корупції в Державній виконавчій службі, Олександр Лавринович наголосив, що "всі випадки корупції, які виявляються, миттєво отримують оцінку". За словами Міністра, Мін\'юст проводить внутрішній контроль роботи державних виконавців, а також контроль із залученням органів Прокуратури, Служби безпеки України. Міністр повідомив, що на сьогодні уже є порушені адміністративні і кримінальні справи по державним виконавцям.

За словами О.Лавриновича, найближчим часом буде проведено реорганізацію Міністерства юстиції, в результаті якої буде створено спеціальну контрольну структуру, яка відстежуватиме роботу державних виконавців. "Працівники ДВС будуть розуміти, що за ними є постійний контроль. Вони не знатимуть в який день і в яку хвилину контролюватимуться його дії. Я думаю це буде додатковим стимулом до прозорої та чесної роботи" - заявив Міністр.

Одночасно, найголовнішою умовою належної роботи Державної виконавчої служби Міністр юстиції назвав "створення і забезпеченням людських умов праці державних виконавців". "Сьогодні державний виконавець в залежності від своєї посади отримує від 95 до 170 гривень. Ми хочемо, щоб ця людина отримувала пристойну заробітну плату, і це буде вирішуватися, у тому числі шляхом заохочування преміальними, на наступному засіданні Кабінету Міністрів" - повідомив О.Лавринович.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua