12-05-201713:24

До відома представників громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері правосуддя для дітей

В результаті тривалої та активної співпраці між Міністерством юстиції та Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ), через декілька тижнів розпочне свою роботу Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Згідно Національної стратегії з прав людини на період до 2020 року та Плану дій до неї  уряд взяв на себе зобов'язання посилити роботу у напрямку міжвідомчої координації з метою пошуку та впровадження ефективних механізмів забезпечення прав та найкращих інтересів неповнолітніх у  процесі здійснення правосуддя; напрацювання відповідного законодавства; і подальшого впровадження відновних підходів та механізмів у роботі з дітьми у конфлікті з законом.

Саме на виконання цих зобов’язань створюється Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх. Завданнями Ради стануть планування та координація роботи її установ-членів в сфері просування та забезпечення найкращих інтересів неповнолітніх, що вчинили злочин, стали жертвою або свідками злочину, а також загальних інтересів громадськості у напрямку попередження злочинності.

Ми вважаємо, що процес співпраці між відповідними державними органами в рамках Ради буде більш продуктивним в разі залучення представників громадянського суспільства. У зв’язку з чим, ми запрошуємо неурядові організації, що здійснюють діяльність у сфері правосуддя щодо неповнолітніх, подати заявку на участь в діяльності Ради шляхом заповнення форми, що додається. Процес подачі заявок буде відкритий в продовж двох тижнів з моменту публікації цього оголошення, а саме - до “26” травня 2017 р.

Ми сподіваємось на активну участь представників неурядових організацій в діяльності Раді та з нетерпінням чекаємо на початок продуктивної співпраці!

Наталія Севостьянова

Перший заступник Міністра юстиції України

 

Заявка на участь у діяльності Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeovhv9uS18vVSxnYqirkZv0qS2RCXTugoF1qOtb3cWmuy_0Q/viewform?usp=sf_link 

"Запитання щодо заповнення анкети просимо надсилати на електронну адресу:

iccjccandidates@gmail.com