26-11-200300:00

Донецька область – фізкультурно-молодіжна

За інформацією Донецького оласного управління юстиції, більшість громадських організацій Донеччини – спортивного спрямування. Лише 2003 року поміж новоутворених громадських організацій області 10 було спортивного спрямування (усього 2003 року в області було зареєстровано 34 обласних та 9 осередків всеукраїнських громадських організацій). Загалом, за 10 років легалізації об′єднань громадян на Донеччині, з близько 700 обласних громадських організацій, зареєстрованих Донецьким управлінням юстиції, організацій спортивного спрямування було 149. Ще 37 спортивних громадських організацій на Донеччині зареєстровано районними управліннями юстиції. Таку статистику навів начальник Донецького управління юстиції Валерій Кулаков на семінарі з начальниками, заступниками начальників та спеціалістами територіальних управлінь юстиції, що відбувся 26 листопада 2003 року в Донецьку.

На другому місті в області, за словами начальника облуправління юстиції, молодіжні, а також організації національних та дружніх зв‘язків.

Загалом, Донецьким обласним управлінням юстиції легалізовано та зареєстровано більше 1 тисячі об’єднань громадян. Більшість з них складають громадські організації - близько 70%. В області зареєстровано також 263 благодійні організації, 84 організації політичних партій, 12 обласних професійних спілок та 57 кредитних спілок. На обліку районних управлінь юстиції Донеччини знаходиться біля 3-х тисяч об’єднань громадян та понад 4,5 тисяч організацій всеукраїнських профспілок і профспілок іншого статусу.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua