12-12-200300:00

ЄС підтвердила домовленості в частині співробітництва в сфері юстиції та внутрішніх справ щодо облаштування кордонів України

Європейська Комісія підтвердила раніше укладені з Україною домовленості в рамках Угоди про Партнерство та Співробітництво між Україною і ЄС в частині співробітництва в сфері юстиції та внутрішніх справ щодо облаштування кордонів України. Про це було заявлено в ході Шостого засідання Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, що відбулося 11 грудня 2003 року в м. Києві.

За підсумками засідання заступник міністра юстиції України Василь Мармазов повідомив, що до кінця 2003 року в рамках Національної програми дій TACIC органи прикордонної служби України отримають 2,5 млн. євро для розвитку Сумського прикордонного загону. На початку 2004 року буде поставлено обладнання ще на 8,75 млн. євро для розвитку Чернігівського, Донецького, Луганського, Харківського прикордонних загонів.

Крім того, зазначив Василь Мармазов, в рамках Національної програми дій TACIC Європейська Комісія вивчає можливість щодо забезпечення у 2004 році Закарпатського сектору кордону з Молдовою додатковим обладнанням вартістю 2-3 млн. євро.

ДОВІДКА. Міністерство юстиції України відповідає за реалізацію пріоритетних напрямків виконання Угоди про Партнерство та Співробітництво між Україною та ЄС: наближення законодавства України до законодавства ЄС та співробітництво в сфері юстиції та внутрішніх справ.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua