13-02-200400:00

Кількість законодавчих пропозицій від громадян щодо покращення соціально-економічного становища в державі зменшилася 2003 року вдвічі

Минулого року громадяни України надіслали до Міністерства юстиції України 152 пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства. Переважна більшість таких пропозицій мала на меті покращення соціально-економічного становища в державі. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович за підсумками розгляду звернень громадян до органів юстиції минулого року.

“При цьому цікаво, що кількість таких пропозицій у порівнянні з 2002 роком зменшилася більш ніж вдвічі - на 53%” – зазначив Міністр юстиції.

Загалом протягом 2003 року громадяни вважали за необхідне вдосконалювати кримінальне, конституційне, соціальне законодавство та законодавства в галузі національної безпеки.

Найбільш активними “радниками”, як повідомив Міністр, торік (як і позаторік) виявилися мешканці Луганської області. Від них минулого року до органів юстиції надійшла найбільша кількість пропозицій. Втім скарг і заяв також найбільше. Окрім Луганської області активно зверталися з пропозиціями до Мін′юсту мешканці Дніпропетровської області та м.Києва. З невеликим відривом від “лідерів” – мешканці Харківської, Херсонської, Кіровоградської, Донецької та Львівської областей.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua