23-12-200300:00

Конфісковане майно у 2004 році реалізовуватимуть три державні компанії

Сьогодні, 23 грудня, Міністр юстиції України Олександр Лавринович затвердив результати тендеру на право реалізації у 2004 році майна, конфіскованого Державною виконавчою службою Мін'юсту за рішеннями судів.

Як повідомив Міністр, переможцями, як і 2003 року, визначено три державні підприємства. Серед них два минулорічні переможці – державне підприємство Міністерства внутрішніх справ "Спецсервіс" та спеціалізоване державне підприємство "Укрспец'юст". Переможцем тендеру також визначено державне підприємство "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах".

Переможці тендеру отримали право на реалізацію майна до кінця 2004 року.

Олександр Лавринович нагадав, що до участі у тендері було допущено 17 організацій. Основним критерієм, який висувався до претендентів - учасників тендеру, була наявність розгалуженої мережі філій для реалізації конфіскованого майна в більшості адміністративно-територіальних одиниць усіх областей України. У ході тендеру розглядалися лише загальнодержавні пропозиції.

До складу тендерної комісії було включено представників Державної податкової адміністрації, Державної митної служби, Державного казначейства, Міністерства фінансів та Міністерства економіки.

Як повідомив голова тендерного комітету, перший заступник Міністра юстиції України Анатолій Заєць, наступний тендер, на визначення організацій, що реалізовуватимуть конфіскат у 2005 році, відбудеться наприкінці наступного року.

Довідка. У 2003 році конфісковане майно реалізовували СДП "Укрспец'юст", МВС ДП "Спецсервіс" та ДАК "Національна мережа аукціонних центрів"

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua