22-12-200300:00

Мін′юст виявив незаконні нормативно-правові акти в Держжитлокомунгоспі

За результатами перевірки Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства, Міністерство юстиції України виявило нормативно-правові акти, що застосовувались Держжитлокомунгоспом без державної реєстрації, а отже незаконно. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович. За словами Міністра, всі дії, які були вчинені Держкомітетом відповідно до цих актів, є також незаконні.

Зокрема в Держжитлокомунгоспі було виявлено незареєстрований наказ за жовтень 2003 року, яким регламентувалися правила визначення вартості робіт ремонту, устаткування та обладнання, а також кошторисні норми на ці роботи.

Крім того, виявлені незареєстровані акти за 2002 рік рекомендаційного та нормативно-технічного характеру. Зокрема, тимчасові методичні рекомендації щодо визначення вартості ремонту і модернізації пасажирських та вантажопідйомних ліфтів та наказ про затвердження галузевих комунальних норм.

За наслідками перевірки Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства також виявлено листи, що містять правові норми і застосовувалися з порушенням законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Олександр Лавринович повідомив, що на сьогодні Держжитлокомунгоспом вживаються заходи щодо приведення до чинного законодавства власних нормативно-правових актів.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua