16-01-200400:00

Міністерство юстиції проведе огляд-конкурс між центральними органами влади на кращу правову роботу

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про проведення огляду-конкурсу на кращу правову роботу в міністерствах, інших центральних органах влади, а також на підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління цих відомств. Огляд триватиме протягом 2004 року. До 10 липня, в ході відбіркового туру, будуть визначені відомства-фіналісти. До 20 грудня Міністерство юстиції визначить та оголосить переможця та лауреатів конкурсу.

Як повідомив прес-службі Мін′юсту Міністр юстиції Олександр Лавринович, відомства будуть порівнюватися, зокрема, за якістю підготовки нормативно-правових актів, міжнародних договорів, господарських договорів, контрактів тощо. Буде також оцінюватися робота з підвищення кваліфікації працівників юридичних служб відомств – участь в організації та проведенні семінарів та інших заняттях з правових питань тощо.

Перший тур проводитиметься заочно – на підставі довідок відомств про стан правової роботи за 6 місяців 2004 року. В ході другого туру члени організаційного комітету під головування заступника міністра юстиції Лідії Горбунової ознайомлюватимуться на місці з фактичним станом правової роботи в органах центральної влади.

Переможцем конкурсу буде визнано відомство, яке досягло найкращих результатів за всіма критеріями. Лауреати визначатимуть в окремих номінаціях – підвищення кваліфікації працівників, поширення сучасних методів з правового забезпечення господарської діяльності, методична організація правової роботи.

Підсумки конкурсу будуть оприлюднені в засобах масової інформації.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua