01-10-200200:00

Міністерство юстиції вивчить питання нормативного забезпечення оплати комунальних послуг в Києві

Міністерство юстиції вивчить питання нормативного забезпечення оплати комунальних послуг в Києві. Про це заявив Міністр юстиції України Олександр Лавринович прес-службі Мінюсту сьогодні, 1 жовтня 2002 р., по закінченню особистого прийому громадян, який традиційно відбувається першого вівторка кожного місяця. Додатково вивчити стан нормативного забезпечення щодо оплати комунальних послуг в м.Києві Міністр розпорядився по зверненню мешканця столиці.

Міністром були також розглянуті звернення громадян з Чернігівської, Черкаської, Хмельницької, Київської області та м.Києва. Найбільше звернень стосувалися роботи судів. Крім того громадяни зверталися по роботі виконавчої служби та роботі органів місцевого самоврядування.

Узагальнюючи досвід особистого спілкування з громадянами, Міністр юстиції підкреслив, що практично всі проблеми, з якими до нього звертаються мешканці України, виникають через неуважність або некомпетентність посадових осіб різного рівня. Одночасно Міністр відмітив, що на відміну від попередніх прийомів, найбільше скарг сьогодні стосуються роботи судів.

Олександр Лавринович висловив переконаність в доцільності особистих прийомів." Це абсолютно нормально, що громадяни звертаються до Міністра з подібними питаннями. Адже ті, хто отримав право від імені держави приймати рішення, повинні також виконувати функцію точного представництва громадян, і здійснювати їх захист в межах своєї компетенції та можливостей." - сказав Міністр.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua