14-04-200400:00

Міністерство юстиції забезпечуватиме повну автентичність актів законодавства, занесених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів

Міністр юстиції України своїм наказом затвердив новий порядок, відповідно до якого акти вітчизняного законодавства опрацювуватимуться та вноситимуться до офіційної правової інформаційної системи держави - Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів України.

Порядком удосконалено технологію ведення Реєстру. Зокрема, регламентовано повноваження Міністерства юстиції України, як держателя Реєстру, а також Адміністраторів Реєстру.

Як зазначається в наказі, Міністерство юстиції України забезпечуватиме повну автентичність актів законодавства, занесених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, а також найкоротші терміни їх опрацювання.

Тексти нормативно-правових актів, отриманих з Реєстру та засвідчені печаткою Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, є офіційними документами, які можуть бути представленим у суді чи будь-якому іншому органі.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, на 13 квітня 2004 року у Реєстрі зберігалися в контрольному стані усі нормативно-правові акти, починаючи з 1985 року і дотепер. Це 28679 законів України, нормативно-правових актів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національного банку, що були зареєстровані Міністерством юстиції України, а також міжнародні договори України. Інформація з Реєстру є відкритою для широкого загалу.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua