09-09-202009:30

Міністр юстиції України Денис Малюська провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжунем

Відбулася протокольна зустріч Міністра юстиції України Дениса Малюськи із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжунем.

Денис Малюська зауважив, що Уряд України та Міністерство юстиції, зокрема, усіляко сприятиме захисту прав китайського бізнесу та інвесторів в Україні. Українська сторона наголосила на готовності підтримувати та розвивати міжвідомчі українсько-китайські зв’язки з широкого кола правових питань.

У свою чергу, Фань Сяньжунь наголосив, що Україна є важливим стратегічним партнером Китаю, відзначивши стрімкий розвиток торгівлі, інтенсивність бізнес-контактів та результативний діалог на високому рівні між двома країнами з широкого кола питань українсько-китайського співробітництва.

Пан Посол висловив сподівання, що українсько-китайська співпраця у сфері юстиції і надалі стрімко розвиватиметься та поглиблюватиметься, у тому числі, відповідно до положень Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Китайської Народної Республіки.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zustrich-ministra-yustitsii-ukraini-denisa-malyuski-iz-nadzvichaynim-i-povnovajnim-poslom-kitayskoi-narodnoi-respubliki-v-ukraini-fan-syanjunem-kiiv-08-veresnya-2020-roku