15-07-200200:00

Міністр юстиції України обговорив з Президентом Азербайджану україно-азербайджанські відносини

Сьогодні, 15 липня 2002 року, у ході свого офіційного візиту з 14 по 17 липня 2002 року до Азербайджану Міністр юстиції України Олександр Лавринович обговорив з Президентом Азербайджану Гейдаром Алієвим стан україно-азербайджанських відносин.

Гейдар Алієв звернувся до Міністра юстиції України з привітальним словом в якому, зокрема, зазначив, що за роки незалежності в сфері права, судових органів та органів юстиції було здійснено багато реформ як в Азербайджані так і в Україні. Разом з тим він підкреслив, що особисті контакти та обмін взаємною інформацією мають велике значення. "В цьому розумінні Ваш приїзд до Азербайджану має велике значення для україно-азербайджанських відносин"- зазначив Президент Азербайджану Гейдар Алієв.

Міністр юстиції України Олександр Лавринович передав Президенту Азербайджану найкращі побажання від імені Президента України Леоніда Кучми. Торкаючись україно-азербайжанських відносин Міністр юстиції України висловив переконання, що сфера права та органів юстиції є дуже важливою у відносинах між країнами. Він повідомив Гейдара Алієва про те, що у ході візиту до Азербайджану він отримав багато інформації яка буде дуже корисною для реформ системи юстиції на Україні. Серед позитивного досвіду Олександр Лавринович назвав реформи пенітенціарної системи Азербайджану та реєстрації громадян Азербайджану. "Мені було приємно познайомитися з азербайджанськими колегами які, як я переконався, дуже професійно роблять свою роботу" - зазначив Олександр Лавринович у ході зустрічі з Президентом Азербайджану Гейдаром Алієвим.

Завтра, 16 липня 2002 року, запланована зустріч Міністра юстиції з Генеральним прокурором З. Гараловим. Крім того, Міністр юстиції має відвідати Посольство України в Азербайджанській Республіці, відвідати заклади відбуття покарання та ознайомитися з діяльністю суду Азизбеківського району м. Баку. Післязавтра, 17 липня 2002 року, Міністр юстиції відбуде до Києва.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua