26-09-200200:00

Міністр юстиції України провів зустріч з представниками Американської Торгoвельної Палати в Україні

Зустріч Міністра юстиції України Олександра Лавриновича з представниками Американської Торгівельної палати в Україні відбулася 26 вересня 2002 року в Києві. У зустрічі взяли участь президенти та директори компаній – членів Палати. На прохання членів організації Олександр Лавринович розповів про головні завдання та напрямки своєї роботи на посаді Міністра юстиції України, зокрема про своє бачення необхідних законодавчих реформ в Україні. Також Міністр юстиції відповів на питання щодо перспектив вступу України в Європейський Союз та роботи по гармонізації українського законодавства згідно стандартів ЄС та міжнародних стандартів.

У ході зустрічі Олександр Лавринович висловив переконання, що пряме спілкування з представниками іноземного бізнесу необхідне для налагодження контактів з інвесторами та для заохочення інвестицій в українську економіку. За словами Міністра, подібне спілкування “сприяє тому, щоб іноземні інвестори, які прийшли в Україну, могли більше довідатися про існуючі нормативні акти та порядок роботи в державі, а також відчути і зрозуміти ставлення представників та керівників органів державної влади до процесів та проблем, що турбують інвесторів”.

Президент Американської Торгівельної Палати в Україні Хорхе Зукоскі повідомив, що очолювана ним організація є найбільш впливовою громадською бізнесовою асоціацією у Києві, головною метою якої є репрезентування інтересів іноземних інвесторів, що працюють в Україні, а також сприяння покращенню умов для потенційних інвесторів. На сьогодні Палата нараховує близько 350 організацій (американських, європейських та українських), включаючи більшість найвпливовіших вітчизняних та іноземних інвесторів в Україні. “Ми виступаємо від імені членів Палати перед українським та іншими урядами країн-партнерів України стосовно питань торгівлі та економічних реформ вцілому” – сказав Хорхе Зукоскі. Він також повідомив, що подібні збори відбуваються щомісячно. В минулому вони проводилися за участю Анатолія Кінаха, Миколи Азарова, Василя Рогового, Віктора Ющенка. Юрія Єханурова, Сергія Тигіпко, Ігоря Мітюкова, Олександри Кужель, керівників МВФ, ЄБРР та багато інших впливових осіб.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua