15-04-200400:00

Минулого року потреби органів юстиції держава профінансувала на 100%

Минулого року на утримання Міністерства юстиції та підвідомчих йому установ із загального фонду Державного бюджету України було виділено 153,2 мільйони гривень. Це складає 100% від асигнувань за всіма програмами Мін′юсту, фінансування яких було передбачено основним фінансовим документом країни на 2003 рік.

Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, кошти Держбюджету були спрямовані на утримання Центрального апарату Міністерства юстиції, 27 обласних та 743 районних управлінь юстиції. В які, зокрема, входять 733 відділи органів реєстрації актів громадянського стану, 743 відділи Державної виконавчої служби, 835 державних нотаріальних контор, Центральний і Лівобережний відділи реєстрації шлюбів м.Києва, 7 науково-дослідних інститутів судових експертиз, Державний комітет України у справах релігій, Центр правової реформи та законопроектних робіт, Центра Європейського та порівняльного права та Центр перепідготовки кваліфікації працівників юстиції.

Крім того, повідомив Міністр юстиції, у Держбюджеті України на 2003 рік були передбачені асигнування по спеціальному фонду на загальну суму 98,7 мільйонів гривень.

Серед видатків загального фонду Держбюджету, що перевищували минулого року 5 млн. гривень, Олександр Лавринович назвав витрати, пов′язані з провадженням по трьох справах, які розглядалися у закордонних юрисдикційних органах. Зокрема, 5,9 млн. гривень були спрямовані на юридичний супровід справ за позовами компанії "TMR Energy Limited" (арешт літака АН-124 "Руслан"), компанії "Дженерейшн Юкрейн, Інк" (інвестиційний позов до Київської державної адміністрації) та компанії "Токіо Токелес".

Зі спеціального фонду Державного бюджету видатки, що перевищували 5 млн. гривень, склали кошти, спрямовані на проведення виконавчих дій (виконання судових рішень), а також витрати, пов′язані з послугами державних нотаріальних контор та органів реєстрації актів громадянського і цивільного стану. На це з Держбюджету торік було виділено 74,6 мільйонів гривень, повідомив Міністр юстиції.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua